Puma Suede sėkmės formulė

Sneakerių kultūroje yra keli modeliai, kuriuos galima vadinti pionieriais. Jų nepaliečia kartu su laiko tėkme besikeičiantys mados trend’ai ir kasdien atsirandančios naujovės. Puma Suede 2013 metais atšventė 45 metų jubiliejų, tačiau jokios vidurio amžiaus krizės – šis modelis išlieka toks pat populiarus kaip ir tada, kai pirmą kartą pasirodė parduotuvių lentynose. 68-aisiais dauguma sportinių batelių buvo gaminami iš tekstilės arba natūralios odos, tuo pasinaudojo Puma, pristatydami batelius pagamintus šiek tiek kitaip negu įprasta – iš verstos natūralios odos ir storu guminiu padu.

Tuo metu tai buvo prabangūs, itin aukštos klasės sportiniai bateliai. Juos reikėjo tinkamai pateikti visuomenei, todėl Puma ieškojo žmogaus, kuris atspindėtų aukštos klasės sneakerius, būtų stilingas, į jį norėtų lygiuotis paaugliai ir būtų kiek maištingas. Niekas labiau netiko, kaip NBA New York Knicks žaidėjas Watz Frazier arba kitaip žinomas kaip „Clyde“. Waltz Frazier buvo sėkmingas ir sklandus žaidėjas krepšinio aikštelėje, turintis savitą žaidimo stilių. Lygiai taip pat ir už aikštelės ribų – Clyde visada dėvėdavo skrybėles plačiais kraštais, tikrus kailinius, batelius su paaukštintu kulnu, o važinėdavo tik Rolls Royce. Šis visuomenės veikėjas atitiko visus Puma reikalavimus ir Waltz buvo pasiūlyti vardiniai sneakeriai – Puma Clyde. Šis modelis specialiai pritaikytas krepšininkui ir yra kiek platesnis už Puma Suede, tačiau vizualiai labai panašus. Puma davė pradžią vardiniams sneakeriams, kas šiandien atrodo visiškai normalu ir įprasta.

walt-frazier-puma-clyde-suede

Dešimtmečiams kintant, maždaug ties 80-aiais, atsirado kita afroamerikiečių pradėta banga – gatvės šokiai. Watz Frazier visada buvo šalia gatvės šokių kultūros, tiksliau jis buvo šioje kultūroje, o jį supantys šokėjai dėvėjo įvairiausių spalvų Puma Suede arba Puma Clyde. Storas gumos padas ir tvirta kokybiška zomša buvo daugiau nei tinkamas medžiagų derinys gatvės šokiams. Laikui bėgant vis daugiau šokėjų įvertindavo sneakerių patogumą ir Puma Suede neoficialiai tapo gatvės šokėjų avalyne iki pat šių dienų.

Patys pirmieji šio modelio spalviniai sprendimai buvo raudona, tamsiai mėlyna ir juoda su baltomis juostelėmis, vėliau spalvų paletė išsiplėtė ir pradėti gaminti įvairių spalvų deriniai. Juodi kaip naktis Puma Suede internetu, su nemokamu pristatymu – čia.

puma_post

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruok, pažadam dažnais laiškas nevarginti!
SPRINGS laiškai reti, bet labai džiuginantys – tu pirmasis gausi žinią apie nuolaidas ir naujausius sneakersų trendus. Iki!

Prekių pristatymas
 • Prekių pristatymas Lietuvoje nemokamas perkant už daugiau nei 60 EUR, kitu atveju – 4 EUR.
 • Internetu įsigytas prekes galite atsiimti mūsų parduotuvėse arba gauti nurodytu adresu Lietuvoje.
 • Prekes galime pristatyti į namus arba darbovietę.
 • Visas internetu pirktas prekes Lietuvos teritorijoje pristatome per 2 (dvi) darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo gavimo.
 • Pirkdamas – nepamiršk įrašyti savo telefono numerio – kurjeris dažnai paskambina susitarti dėl tau patogiausio pristatymo laiko.
 • Jeigu turi specialių pageidavimų, pvz. tavo pirkinys yra dovana kitam ir nori, kad užrašytume linkėjimą jubiliatui ir nepridėtume pirkimo sąskaitos – parašyk mums į orders@springs.lt ir padarysim viską, kad tavo norai išsipildytų.
Prekių grąžinimas

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Labas,

jei netiko užsisakytų batų dydis ir norėtum pakeisti į savo dydį ar dėl kitų priežaščių prekę grąžinti ir atgauti pinigus, tai gali padaryti itin paprastai. Sek šiais žingsniais:

 • Jei prekė netiko, per 14 kalendorinių dienų nuo pirkimo dienos gali ją grąžinti.
 • Tam, kad galėtume priimti grąžinamą prekę, įsitikink, kad ji: nenaudota, neturi jokių devėjimo žymių ir supakuota originalioje, nepažeistoje, pakuotėje.
 • Jei prekė atitinka visus aukščiau nurodytus kriterijus – siųsk laišką orders@springs.lt su savo vardu, pavarde, užsakymo numeriu ir adresu, iš kurio Tau bus patogu kurjeriui perduoti siuntą (prekės grąžinimas tau nieko nekainuos – DPD kurjeris atvyks mūsų sąskaita). Jei nori pasikeisti į kitą dydį – parašyk kokį, jei nesi tikras – padėsim išsirinkti! Nemokamai pasikeisti dydį galėsi tik vieną kartą.
 • Prekę supakuok į siuntos dėžę, kurioje prekę gavai ir užklijuok lipnia juosta.
 • Tik gavusi Tavo laišką SPRINGS komanda užsakys kurjerį ir atsiųs tau siuntos dokumentus. Paprastai kurjerį užsakome sekančiai darbo dienai, tačiau gali nurodyti ir kitą patogų laiką.
 • Paštu atsiųsime PDF dokumentą, kurį sudaro 3 puslapiai: viena siuntos etiketė su barkodu ir du siuntos manifestaiAtsispausdink dokumentą (tiks betkoks spausdintuvas) ir siuntos etiketę priklijuok lipnia juosta prie jau supakuotos siuntos, o abu siuntos manifestus pasirašyk prie laukelio “siuntėjas”.
 • Sekančią darbo dieną atvykęs kurjeris paims siuntą ir vieną siuntos manifesto kopiją (kitą kopija lieka tau).
 • Gavę prekę atitinkančią reikalavimus numatytus antrame punkte, išsiųsime kitą norimo dydžio porą arba grąžinsime pinigus.
SPRINGS kontaktai

Aplankyk mus SPRINGS parduotuvėje Vilniuje:

PC „Europa“, Konstitucijos g.7a, Vilnius
Darbo laikas:
I-VI 10-21 val. VII 10-20 val.
Tel: +370 655 35263

Visus klausimus ir pasiūlymus siųsk mums į hello@springs.lt arba skambink tel: +370 655 35263

Marketingo / plėtros / bendradarbiavimo klausimais – rašyk į juste@springs.lt

Mūsų įmonės rekvizitai:
UAB Pajūrio Nauda | Žvejų 11, Palanga, 00137
Įm. kodas: 300538639 | PVM kodas: LT100002282913
Banko sąsk.: LT197300010135302395

D.U.K.

/ Ar visų batų dydžiai atitinka? Ar nėra pamažinti / padidinti?
 Kiekvieno gamintojo dydžių lentelė šiek tiek gali skirtis, tačiau dažniausiai skirtumai yra minimalūs. Jei dvejoji ar imti didesnį ar mažesnį dydį: Reebok – imk mažesnį (batai kiek didinti), Diemme – imk mažesnį, kiti gamintojai – dydžiai atitinka įprastus standartus, todėl imk įprastą dydį ar puse dydžio didesnį (jei tavo dydžio nėra). Atmink, kad kedai yra/turi būti laisvi. Jei dydis netiks – nemokamai pakeisime į tinkamą (jei tik turėsime tau reikiamą dydį).

/ Ar pristatote savaitgaliais?
 Pristatymas į namus vykdomas darbo dienomis DPD kurjerių pagalba. Išskirtiniais atvejais yra galimybė pristatyti siuntą šeštadienį (už papildomą mokestį). Jei tai būtina – rašyk mums į orders@springs.lt – pabandysim išspręsti

/ Kiek kainuoja pristatymas į namus?
 Perkant už 60 EUR ir daugiau pristatymas Lietuvoje – nemokamas. Perkant už mažiau – pristatymo kaina 4 EUR

/ Ar galiu grąžinti batus? Per kiek laiko?
 Šią informaciją rasi „Prekių grąžinimas“ skiltyje

/ Jeigu internetinėje parduotuvėje nėra norimo dydžio – ar jis gali būti SPRINGS parduotuvėse Vilniuje?
 Internete rasi visas prekes ir dydžius kuriuos šią akimirką turime. Jeigu neradai dydžio internetinėje parduotuvėje – jo nėra ir mūsų parduotuvėse Vilniuje