Untitled

Reebok Insta Pump Fury "Grey Cordura" pilki išskirtinio dizaino batai

Dydžių lentelė

Šios prekės šiuo metu neturime.

Vyriški Reebok Insta Pump Fury batai – perversmas, nutikęs dar 1994 metais. Tuo metu jau penkis metus gyvuojančią technologiją INSTA PUMP, Reebok dizaineriai išrado dar kartą ir pagamino sportinę avalynę visiškai atsisakydami raištelių. Iki šiol INSTA PUMP technologija buvo naudojama tik kaip papildoma stabilumo priemonė kartu su raišteliais. Įdomiausia yra tai, kad šiandien – technologijų ir interneto amžiuje, šie bateliai atrodo lyg sugrįžę iš ateities. 94-aisiais, jie atrodė dar futuristiškiau. Žmonės vos išvydę juos pasidalino į dvi stovyklas: vieni teigė, kad tai tobuliausi kada nors suskurti bėgimo bateliai, tuo tarpu kiti tiesiog bjaurėjosi šiuo modeliu. Tačiau abejingų neliko.
Technologija INSTA PUMP. Ji vos keliais didžiojo mygtuko paspaudimais, esančio ant liežuvėlio viršaus, leidžia pripūsti pagalves išsidėsčiusias per visą batelių korpusą. Esant reikalui galima šiek tiek išleisti oro su šalia esančiu mažesniu mygtuku, arba išleisti visą orą palaikius ilgiau.
CORDURA FABRIC – tai kita užpatentuota technologija, kurią perka REEBOK ir gamina kartu su savo produkcija. Ši medžiaga dažniausiai naudojama kelioniniams krepšiams ir karinei aprangai gaminti, tai reiškia, kad šis audinys yra ypač sunkiai sudėvimas. Visas šių batelių korpusas pagamintas būtent iš šios pilkos spalvos medžiagos.
Anglies pluošto sujungimas apačioje ties pado viduriu. Ši medžiaga naudojama prabangių sportinių automobilių gamyboje. Arba kitaip tariant ten, kur reikalingos tvirtos ir labai lengvos detalės. Dėl šios medžiagos savybės bateliai yra neįtikėtinai lengvi.
Paskutinė, bet ne prasčiausia – HEXALITE padas. Vidinė pado dalies struktūra sudaryta iš sujungtų šešiakampių, atkartojančių bičių korį. Tokiu būdu visas gaunamas krūvis paskirstomas po didesnį plotą, nei vaikštant įprastu padu.
-Tvirtas „Cordura“ mežiagos korpusas
-Hexalite padas
-Insta Pump Technologija
Prekių pristatymas
 • Prekių pristatymas Lietuvoje nemokamas perkant už daugiau nei 60 EUR, kitu atveju – 4 EUR.
 • Internetu įsigytas prekes galite atsiimti mūsų parduotuvėse arba gauti nurodytu adresu Lietuvoje.
 • Prekes galime pristatyti į namus arba darbovietę.
 • Visas internetu pirktas prekes Lietuvos teritorijoje pristatome per 2 (dvi) darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo gavimo.
 • Pirkdamas – nepamiršk įrašyti savo telefono numerio – kurjeris dažnai paskambina susitarti dėl tau patogiausio pristatymo laiko.
 • Jeigu turi specialių pageidavimų, pvz. tavo pirkinys yra dovana kitam ir nori, kad užrašytume linkėjimą jubiliatui ir nepridėtume pirkimo sąskaitos – parašyk mums į orders@springs.lt ir padarysim viską, kad tavo norai išsipildytų.
Prekių grąžinimas

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Labas,

jei netiko užsisakytų batų dydis ir norėtum pakeisti į savo dydį ar dėl kitų priežaščių prekę grąžinti ir atgauti pinigus, tai gali padaryti itin paprastai. Sek šiais žingsniais:

 • Jei prekė netiko, per 14 kalendorinių dienų nuo pirkimo dienos gali ją grąžinti.
 • Tam, kad galėtume priimti grąžinamą prekę, įsitikink, kad ji: nenaudota, neturi jokių devėjimo žymių ir supakuota originalioje, nepažeistoje, pakuotėje.
 • Jei prekė atitinka visus aukščiau nurodytus kriterijus – siųsk laišką orders@springs.lt su savo vardu, pavarde, užsakymo numeriu ir adresu, iš kurio Tau bus patogu kurjeriui perduoti siuntą (prekės grąžinimas tau nieko nekainuos – DPD kurjeris atvyks mūsų sąskaita). Jei nori pasikeisti į kitą dydį – parašyk kokį, jei nesi tikras – padėsim išsirinkti! Nemokamai pasikeisti dydį galėsi tik vieną kartą.
 • Prekę supakuok į siuntos dėžę, kurioje prekę gavai ir užklijuok lipnia juosta.
 • Tik gavusi Tavo laišką SPRINGS komanda užsakys kurjerį ir atsiųs tau siuntos dokumentus. Paprastai kurjerį užsakome sekančiai darbo dienai, tačiau gali nurodyti ir kitą patogų laiką.
 • Paštu atsiųsime PDF dokumentą, kurį sudaro 3 puslapiai: viena siuntos etiketė su barkodu ir du siuntos manifestaiAtsispausdink dokumentą (tiks betkoks spausdintuvas) ir siuntos etiketę priklijuok lipnia juosta prie jau supakuotos siuntos, o abu siuntos manifestus pasirašyk prie laukelio “siuntėjas”.
 • Sekančią darbo dieną atvykęs kurjeris paims siuntą ir vieną siuntos manifesto kopiją (kitą kopija lieka tau).
 • Gavę prekę atitinkančią reikalavimus numatytus antrame punkte, išsiųsime kitą norimo dydžio porą arba grąžinsime pinigus.
SPRINGS kontaktai

Aplankyk mus SPRINGS parduotuvėje Vilniuje:

PC „Europa“, Konstitucijos g.7a, Vilnius
Darbo laikas:
I-VI 10-21 val. VII 10-20 val.
Tel: +370 655 35263

Visus klausimus ir pasiūlymus siųsk mums į hello@springs.lt arba skambink tel: +370 655 35263

Marketingo / plėtros / bendradarbiavimo klausimais – rašyk į juste@springs.lt

Mūsų įmonės rekvizitai:
UAB Pajūrio Nauda | Žvejų 11, Palanga, 00137
Įm. kodas: 300538639 | PVM kodas: LT100002282913
Banko sąsk.: LT197300010135302395

D.U.K.

/ Ar visų batų dydžiai atitinka? Ar nėra pamažinti / padidinti?
 Kiekvieno gamintojo dydžių lentelė šiek tiek gali skirtis, tačiau dažniausiai skirtumai yra minimalūs. Jei dvejoji ar imti didesnį ar mažesnį dydį: Reebok – imk mažesnį (batai kiek didinti), Diemme – imk mažesnį, kiti gamintojai – dydžiai atitinka įprastus standartus, todėl imk įprastą dydį ar puse dydžio didesnį (jei tavo dydžio nėra). Atmink, kad kedai yra/turi būti laisvi. Jei dydis netiks – nemokamai pakeisime į tinkamą (jei tik turėsime tau reikiamą dydį).

/ Ar pristatote savaitgaliais?
 Pristatymas į namus vykdomas darbo dienomis DPD kurjerių pagalba. Išskirtiniais atvejais yra galimybė pristatyti siuntą šeštadienį (už papildomą mokestį). Jei tai būtina – rašyk mums į orders@springs.lt – pabandysim išspręsti

/ Kiek kainuoja pristatymas į namus?
 Perkant už 60 EUR ir daugiau pristatymas Lietuvoje – nemokamas. Perkant už mažiau – pristatymo kaina 4 EUR

/ Ar galiu grąžinti batus? Per kiek laiko?
 Šią informaciją rasi „Prekių grąžinimas“ skiltyje

/ Jeigu internetinėje parduotuvėje nėra norimo dydžio – ar jis gali būti SPRINGS parduotuvėse Vilniuje?
 Internete rasi visas prekes ir dydžius kuriuos šią akimirką turime. Jeigu neradai dydžio internetinėje parduotuvėje – jo nėra ir mūsų parduotuvėse Vilniuje

REEBOK – VYRAMS
EU US UK CM
36.5 5.5 4.5 23.5
37.5 6 5 24
38.5 6.5 5.5 24.5
39 7 6 25
40 7.5 6.5 25.5
40.5 8 7 26
41 8,5 7.5 26.5
42 9 8 27
42.5 9.5 8.5 27.5
43 10 9 28
44 10.5 9.5 28.5
44.5 11 10 29
45 11.5 10.5 29.5
45.5 12 11 30
46 12.5 11.5 30.5
47 13 12 31
48 13.5 12.5 31.5
48.5 14 13  32